Nabídka fotografií a videozáznamů z Vaší imatrikulace

Všechny fotografie, které Vám nabízíme jsou zobrazeny z důvodu ochrany pouze v nižší kvalitě s vloženým vodoznakem "fotoreal", aby stačily k Vaší orientaci při výběru. Snímky v originální kvalitě, bez vloženého vodoznaku, si můžete prohlédnout na monitoru v našem obchodě.

Uložte si fotografie na CD do Vašeho rodinného archívu
(podrobnosti v oddíle Foto na CD, ceny v ceníku)

sleva na uložení dat      
SLEVA na CD-ARCHIV

Ořezání

Snímky NEJSOU seřazeny v tom pořadí jak byly nafotografovány. Podrobně proto prohlédněte všechny záběry z Vaší promoce, imatrikulace až do konce. Snímky jsou zde zobrazeny celé – tak jak byly nafotografovány. Při jejich zpracování rámeček stroje odmaskuje z každé kratší strany 1,5mm, z každé delší 1mm, proto pozor při objednávce těch snímků, kde jste přímo na okraji záběru.

VideokameraDokumentární digitální videozáznam

Je pořízen za stávajících světelných a zvukových podmínek digitální videokamerou. Z originálního videozáznamu nabízíme kopie ve kvalitě FULL HD (rozlišení 1980x1050). Videozáznam není pro všechny stejný, je individuální pro každého absolventa. Obsahuje příchody všech absolventů, profesorů, projevy, záběry na hosty, gratulace profesorů, závěr a odchod z auly. V detailu při přísaze na žezlo a předání diplomu vždy toho absolventa, který videozáznam objednává. Proto je při objednávce nutné vyplnit jméno toho promovaného, který má být na videozáznamu (při ukončování objednávky je to pole: Povinné kontrolní údaje).

Způsob objednání

Fotografie, videozáznam lze objednat přes internet, osobně v obchodě nebo e-mailem. NEPŘIJÍMÁME telefonické objednávky! U vybraných čísel snímků, uveďte počet kusů fotografií a rozměr – obvykle rozměr 10x15. Fotografie zhotovujeme na papír Fuji v lesklém povrchu. Matný povrch pro reportáž z promoce, imatrikulace nedoporučujeme pro jeho menší rozlišovací schopnost a brilanci.U videozáznamu uveďte počet kusů a typ nosiče, na který chcete záznam natočit (výběr nosičů v ceníku). Natáčení videozáznamu na Váš nosič není možné !

Případná další přání a reklamace vyřizuje p.Hladíková.

Informace pro zahraniční zákazníky

Zakázky do zahraničí nelze zasílat na dobírku. Chcete-li zaslat Vaší zakázku do zahraničí, zvolte způsob odběru "- poštou do zahraničí".

Děkujeme za objednávku.
Foto Real
Libická 17, Praha 3 - Vinohrady - metro Flóra
Aktuální výdejní dobu pro internetové objednávky si ověřte na www.promoce.cz
tel.: 777 673 127
E-mail: info@promoce.cz