Doručovací údaje

Shromážděné údaje nejsou zpracovávány pro marketingové účely a nejsou poskytnuty žádné další osobě. Tyto údaje budou použity pouze pro zpracování zakázky a informování o jejím stavu. Více na: ochrana osobních údajů.

Jméno / adresa

 *

 *

 *

 *

 *

 *

Doručovací adresa

  (vyplňte pokud se liší)

 *

 *

 *

 *

 *

V případě nejasností Vás budeme kontaktovat. Na zadaný e-mail Vám potvrdíme ukončenou objednávku.

 *

 *

Registrační údaje

Registrační údaje jsou nepovinné. Nevyplníte-li přihlašovací jméno a heslo, nebudete si moci uložit košík, zkontrolovat si Vaše již vytvořené objednávky a při další objednávce u nás budete muset znovu vyplnit všechny kontaktní údaje, jako nový zákazník.

Do přihlašovacího jména a hesla zapište taková slova nebo čísla, která si snadno zapamatujete. Při zápisu jména a hesla doporučujeme nepoužívat znaky s diakritikou. Použijete-li některé znaky velké, musíte příště při přihlášení tyto velké znaky dodržet.

* = povinné údaje

Ochrana osobních údajů

Pro odeslání objednávky je je potřeba vyslovit souhlas s uložením a zpracováním osobních údajů. Tyto údaje budou použity výhradně pro zpracování, případně doručení zakázky a informování o jejím stavu. Zaškrtnutím políčka potvrzujete, že jste si přečetl/-a naše Zásady ochrany osobních údajů a vyslovujete souhlas s jejich použitím pro účely eshopu.

 *  Souhlasím se zpracováním osobních údajů