Často kladené dotazy:

  1. Za jak dlouho od promoce budou fotografie zveřejněny?
  2. Jaká je lhůta zhotovení zakázky?
  3. Jak postupovat pokud neobdržím e-mailem potvrzení objednávky ?
  4. Procházejí záběry výběrem, případně úpravou na počítači ?
  5. Jaký je rozdíl videa DVD a FULL HD?
  6. Lze z veřejné nabídky fotografií odstranit některé záběry, které se týkají mé osoby?
  7. Lze objednat fotografie z více akcí najednou?
  8. Posíláte zakázky do zahraničí?

1. - Ke zveřejnění fotografií po úpravě dojde cca za 3-4- pracovní dny po promoci

2. - Objednané zakázky zhotovíme v termínu 7-8 dní od objednání. Přesný termín zhotovení je uveden v e-mailu, který Vám odesíláme automaticky, jakmile obdržíme Vaši objednávku. Nepřijde-li Vám tento potvrzovací e-mail, Vaše objednávka nebyla správně dokončena a náš systém ji neregistruje.

3. - Nepřijde-li vám po odeslání objednávky potvrzovací e-mail, nejprve zkontrolujte, zda jste správně uvedli Váš e-mail v registraci. Neregistrovaní zákazníci si mohou svoje údaje zkontrolovat, použili-li možnost tisk nebo uložení objednávky po jejím dokončení. Případně nás kontaktujte.

4. - Po nafotografování procházejí záběry nejprve výběrem, (technicky nekvalitní záběry jsou vyřazeny) a poté následnou úpravou na PC. Je-li zapotřebí, upravuje se výřez, hustota a barevné podání fotografie

5. - Záznam na nosiči DVD je klasický SD systém PAL v rozlišení – 720 x 576. Tato kvalita odpovídá například televiznímu příjmu , který je vysílán analogově. DVD nosič se dá přehrát v běžných DVD přehrávačích a v počítačích s DVD mechanikou. Záznam FULL HD na nosiči flash disc (USB) je systém High definition v rozlišení 1920 x 1080. Tato kvalita je jako televizní vysílání šířené digitálně přes satelit v rozlišení HD. Nosič USB- Flash disk ( fleška) lze přehrát ve všech zařízeních, které mají vstup USB.

6. - Nepřejete-li si ve veřejné galerii zobrazení některých záběrů s Vaší osobou nebo Vašimi příbuznými, napište nám prosím na e-mail : info@promoce.cz . Rádi Vám vyhovíme, není však možné skrýt záběry společné pro více osob, například skupiny a jiné celkové záběry.

7. - Nelze, musíte dokončit objednávku a pro jinou akci – promoci, začít novou. Chcete-li zakázky poslat poštou, je dobré nás e-mailem informovat, že máte objednávek více, abychom Vám je poslali najednou. V případě, že jste zvolili osobní odběr v obchodě, je rovněž dobré o tom obsluhu v obchodě při vyzvednutí informovat.

8. - Ano, posíláme, platí se kartou při objednání.